Geveze Şirketi

Geveze Sohbet Odaları

Geveze Şirketi

Geveze Sohbet sunucuları içinde tercih edilen olarak kullanılmak suretiyle kullanıcılara parasız kullanım elde eden popüler bir sayfadır.

Orijinal internet sayfaları ile kullanıcılarına emsalsiz tasarımlar ile hizmet sunmaktadır. Geveze chat başlığı sebebiyle, ödeme işlemlerinin fazlaca yavaş ve sezgisel olmadığını öğrendik. Bu yüzden, geveze sohbet elde edilmiş verilere dayanarak birkaç şey değiştirdik ve satışları fırladı!  Rekabetçi bir oyunmuş benzer biçimde bir internet sayfasına sahipti ve dönüşüm oranlarını, geri dönen müşterileri ve genel kullanıcı sayılarını çoğaltmak istiyorlardı. 

Mobil Kullanıcı Verileri

Ziyaretçilerinin neredeyse% 100’ü mobil cihazlardan geliyordu, bu yüzden mobil cihazlarda kullananların anlık görüntülerini oluşturduk. Tekrardan tasarlanmadan ilkin ana sayfalarının görünüşü şöyledir.

Düzeltmeler

Bunu mevcut internet sayfasında ve yeni internet sayfasında düzeltmek için para alıcıları ve satıcıları için net bir harekete geçirici ileti tasarladık. Biz tek bir tıklama ile ve kaydırmak zorunda kalmadan gitmek istedikleri yere alabilir böylece yapmış oldu.

İlk sayfa ekranının üstündeki alana bir harekete geçirici sohbet odaları ileti eklemenin yanı sıra, ödeme işlemini daha süratli hale getirmek için bir eklenti ekledik. Ek olarak, daha ilkin statik olan öteki görüntülerin yanı sıra, şahıs simgelerinden birkaçını tıklanabilir hale getirdik.

Sonuçlar Öncesi ve Sonrası

Toplam ziyaretçi sayısında hafifçe bir düşüşe karşın satışlarda ve genel dönüşümlerde büyük artışlar gördük.

Bu, trafik çekerken mühim olsa da, sitenize ulaşan ziyaretçilerin deneyimini iyileştirmenin daha da kıymetli bulunduğunu gösterir. ziyaretçilerin internet sayfalarındaki eylemleri hakkında bizlere somut kanıtlar sunmakla kalmadı, bununla birlikte kullananların deneyimini daha sezgisel hale getirmemize de destek oldu. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet