Geveze olarak ingilizceyi seviyor musun ?

Geveze Sohbet Odaları

Geveze olarak ingilizceyi seviyor musun ?

“Yaşam muhteşem bir halde yaşamak değil… yalnız YAŞAMAK içindir. Geveze, çılgınca, güzelce, belirsiz, kusurlu, büyülü bir halde YAŞADI. ” Geveze chat
Hayatınızın bir serüven ya da aksiyon filmi benzer biçimde bulunduğunu ve İngilizceye hakim olan kahramanın rolünü oynadığınızı hayal edin.

Maceranızın başlaması için, arkadaşlarınıza ve tanıştığınız insanlara anlatacak hikayeler oluşturmak için her gün İngilizcenizi yaşama yolculuğuna çıkmalısınız13. Her sabah uyandığınızda adım atar.

Her gün İngilizce’de ne kadar fazlaca edinim ve şey öğrenirseniz o denli fazla konuşmanız gerekir.

Podcast dinleyerek, TV dizilerini yada TED Sohbetleri izleyerek, İngilizce yerlileri ve öteki yerlileri olmayanlarla tanışarak yada yeni bölgelere gezi ederek devamlı İngilizce ergonomik yapıyorsanız hakkında konuşmak sohbetodaları için düşünce ve konuların tükenmesi olanaksız olacaktır. Bunlar, günlük olarak İngilizce deneyimler meydana getirmeye başlamanın birkaç yoludur.

Topluluk önünde konuşmaktan korkmayın. Risk almak. Hata yapmak.

Her şey İngilizce akıcılığına giden yolculuğun bir parçası. Muhteşem İngilizce konuşmak diye bir şey yoktur. Ana dili İngilizce chat siteleri olan kişiler bile konuşurken hata yaparlar.

Bundan dolayı, konfor bölgenizin dışına çıkıp bugün İngilizce bir konuşma başlatmaktan korkmayın. Konuşmalarınızdan kazanmış olduğunuz kıymet kesinlikle yaşayacağınız rahatsızlığa değecektir.

Serüven çağrısına yanıt vermeye ve İngilizce akıcılık yolculuğuna başlamaya hazır mısınız?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet