Geveze İngilizce Yaşamınızı Biçimlendirin.

Geveze Sohbet Odaları

Geveze İngilizce Yaşamınızı Biçimlendirin.

Kilit açma anahtarını hakikaten bilmek istiyor musun? İngilizce Öğrenen olarak potansiyeliniz?

İngilizcenizi hakikaten yaşamaya ve hayatınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız ?

Yoksa orta derece olmaktan memnun musunuz?

İşte gerçek. Geveze Söyleşi odaları ingilizcenizi hayata devam etmenin sırrı kolay, sadece fazlaca azca şahıs sıçrayacak  seyahat süresince zor zorluklarla yüzleşmek.

Cesaret, sebat, sabır, inanç ve şükran ister. Risk almak zorundasınız. Hata yapmaktan korkamazsınız.

Eğer bunu okuyorsanız… Tebrikler!

Muhtemelen Serüven Çağrısını aslına bakarsan kabul etmiş olan yürekli birkaç kişiden birisiniz. Sen başladım konfor bölgesi adım dışarıya karşı, korkunuzu karşıya kamu konuşma, ve insanlarla tanışmak İngilizce.

Netice olarak, hafifçe bir dönüşüme şahit, hemen hemen ettik İngilizce korkular yada iç “ejderha” hala uğrak  sen.

En iyi hayatınızı yaşamak  ve İngilizcenizi yükseltmek istiyorsanız, günlük İngilizce öğrenme ve ergonomik alışkanlıkları oluşturun.

Araştırmalar başarının oluşturduğunuz alışkanlıklarda bulunduğunu gösterir. İngilizcenizi yaşamak istiyorsanız , alışkanlıklarınızı değiştirin. Hem hayatınızın hem de İngilizcenizin temelidir. Bunlar, RealLife İngilizce akıcılığı yolculuğunuz süresince yanınızda taşıyacağınız silahlardır.

Onları engelleri aşmak için kullanacaksın ve öldürmek  Yolunuzda duran ejderhalar, bu yüzden keskin olduklarından güvenilir olun. Onları hassaslaştırmakkoşul Her gün dilimleyin, böylece dilimleyebilirsiniz azca dirençle güçlük.

Bu makalede, James Clear’ın Lewis Howes, Başarı Alışkanlıkları: Bu yazının sonunda paylaşacağımız Büyüklük Okulu’nda Hayallerinizi Gerçekleştirmenin Kanıtlanmış Yolu ile röportajından esin alınmıştır .

James Clear’ı bilmiyorsanız, misyonu, başkalarının alışkanlıkları ve ritüelleri vasıtasıyla hayatlarını iyileştirmelerine destek olmak için yüksek performanslı sporcuların, sanatçıların ve girişimcilerin bilimsel araştırmalarını ve çalışmalarını kullanmaya adamıştır.

Yazının sonunda, bir tek İngilizce öğrenmekle kalmayıp, alışkanlıklarınızla günlük olarak hayata devam etmenin sırrını ortaya çıkaracaksınız.

“İnançlarınız düşünceleriniz haline gelir. Düşünceleriniz sözleriniz olur. Sözleriniz eylemleriniz haline gelir. Hareketleriniz alışkanlıklarınız haline gelir. Alışkanlıklarınız değerleriniz haline gelir. Değerleriniz kaderiniz haline gelir. ” ~ Gandi

Kabilenizi Bulun

Muhtemelen iç dost çevrenizdeki beş kişinin ya da en fazla süre geçirdiğiniz “kabilenin” bir sonucu bulunduğunu duymuşsunuzdur. Bu yüzden çevrenizin ve kendinizi çevrelediğiniz insanların bilincinde olmak önemlidir.

Kabilenizin alışkanlıklarınız ve davranışlarınız üstünde büyük bir tesiri vardır. Başarı Alışkanlıkları podcastinde James Clear bu fikri şöyleki açıklıyor: “İstenen davranışın düzgüsel davranış olduğu bir gruba katılın.”

Eğer bir enstrüman öğrenmek istiyorsanız Mesela, olur mantıklı etmek takılmak ile müzisyenler. Bu durumda, İngilizcenizi yaşamak istiyorsanız, ana dili İngilizce olan kişilerle yada İngilizcelerini mümkün olduğunca ergonomik yapma mevzusunda ciddi olan öteki öğrencilerle takılmak için bir yol bulmalısınız.

Meetup grupları, Couchsurfing, AirBnB, dil değişimleri, ustalaşmış ağ etkinlikleri, çevrimiçi dil uygulamaları, İngilizce Feysbuk grupları ve hatta Tinder ve Bumble şeklinde arkadaşlık uygulamaları ile şehrinizde İngilizce konuşanlarla tanışmayı alışkanlık haline getirin. İngilizce konuşanların nerede takıldığını bulun ve her hafta oraya gitmek için süre planlayın. Bir süre sonrasında, bu insanoğlu en iyi arkadaşlarınız ve kabilenizin bir parçası olacaklar.

Geveze İngilizce akıcılığı yolculuğu süresince, benzer düşüncelere haiz İngilizce öğrenenleri ve rehberleri ile kendinizi kuşatmanıza destek sunar. Kabileniz, hata yapmak ve geri bildirim almak için size güvenli bir alan vererek büyümenizi destekleyecektir.  fazla yargılamadan.

İngilizce ergonomik yapmak ve yazışma oluşturmak için küresel İngilizce öğrenenleri destekleyici bir topluluk bulmakta zorlanıyor musunuz?

Fikirlerinizi paylaşabileceğiniz ve İngilizcenizi dünyanın her yerinden insanlarla yaşayabileceğiniz söyleşi odaları gurubumuza yaşam boyu, sınırsız erişim sağlayacak Mahalli Daldırma Kursumuz hakkında daha çok data edinin .

Sürtünmesiz İyi Alışkanlıklar Yarat

James Temizle yeni alışkanlıklar kurmaya ilke adımlardan bu bir usta”için sanatıdır diyor gösterilmesini ”ve“ sürtünmesiz ”yapın.

Bu durumda, her gün bir tek iki dakika yapmak anlamına gelse bile, her gün yapmak için mümkün olduğunca kolay bir alışkanlık halletmeye çalışmanız icap ettiğini açıklıyor.

Kendiniz için büyük beklentilerle adım atmak yerine, kolayca başarabileceğiniz bir alışkanlıkla minik başlayın ve sadece alışkanlık oluştuktan sonrasında yoğunluğunu artırın.

Röportajda James, egzersizi “İki Dakika Kuralı” na örnek olarak kullanıyor. Bir alışkanlık yapmak istiyorsanız, her sabah uyanarak, ayakkabılarınızı giyerek ve kapıdan bir adım atarak başlayın. İstediğiniz alışkanlığı başlatmak için bir tek iki dakika harcayın.

Sonunda, aslına bakarsan dışarıda olduğunuzu ve etrafta dolaşarak mahallenizi keşfetmeye başlayacağınızı anlayacaksınız. Er ya da geç bu yürüyüş, yoğunluğu artırdıkça bir koşu olacak, sadece bir tek kapıdan çıkıp çıkma alışkanlığını oluşturduktan sonrasında.

Aynı şey İngilizcenizi yaşamak için de geçerlidir. İngilizce yazmayı alışkanlık haline getirmek istiyorsanız, yatağınızın söyleşi odaları yanına bir günlük tutun ve uyandığınız her gün için minnettar olduğunuz üç şeyi yazın.

İngilizce okuma alışkanlığı oluşturmakta zorlanıyor musunuz?

Nereye giderseniz gidin yanınızda bir kitap tutun ve telefonunuzu denetlemek yerine sıkıldığınızda günde bir sayfa okuyarak başlayın.

Halk içinde İngilizce konuşma korkunuzla yüzleşme alışkanlığını oluşturmak ister misiniz?

Her sabah kahvaltı yapmadan ve güne başlamadan ilkin İngilizce konuşan bir arkadaşınıza kısa bir sesli yada görüntülü ileti gönderin.

Günlük olarak oluşturduğunuz minik, iyi alışkanlıklar, sonunda İngilizce yetenekleriniz üstünde mühim bir etkiye haiz olacaktır.

Geveze English akıcılığı yolculuğunuz süresince meraklı olun. Kolayca dahil edilebilecek alışkanlıklar yaratmaya çalışın günlük rutininize keyifli, organik ve rahat bir halde. İngilizcenizi yaşamaya hazırsanız, İngilizceyihayatınızın kalıcı bir parçası haline getirmekiçin birkaç mühim ipucunu keşfedin.

Fena Alışkanlıkları Görünmez Yap

Aksine, oluşturduğunuz fena alışkanlıkları azaltmak ve ortadan kaldırmak da aynı derecede önemlidir. James, “fena alışkanlıkları görünmez kılmayı” hedeflemeniz icap ettiğini açıklar.

Fena alışkanlığı uygulamanızı ve bu alışkanlığa yol açan her şeye maruz kalmayı azaltmanızı zorlaştırın. Bu gün ve yaşta, gevezesohbet cep telefonu, toplumsal medya uygulamaları ve TV şeklinde bizi günlük olarak rahatsız eden birkaç açık unsur var.

Mesela, cep telefonunuz iş yerinde bir dikkat dağıtıcıysa, tamamlamanız ihtiyaç duyulan göreve odaklanırken başka bir odaya koyun.

Feysbuk, Instagram yada WhatsApp şeklinde toplumsal medya uygulamalarından kolayca rahatsız oluyorsanız, uygulamayı kullanmayı mümkün olduğunca zorlaştırın. Ana ekranınızdan uzağa gizleyin, yalnızca masaüstü sürümünü kullanın seçeneğini belirleyin  ve bildirimleri kapatın.

İngilizcenizi yaşamak ister misiniz?

O süre fena alışkanlığınız büyük olasılıkla ana dilinizde İngilizce yapabileceğinizi bildiğiniz şeyleri yapmayı ihtiva eder. Hafta geveze sonları ergonomik yapabilmeniz için İngilizce konuşan arkadaşlarınızla takılmayı planlayın.

Kimi zaman şehrinizdeki yabancı arkadaşlarınızla kendi dilinizde konuşabiliyor musunuz?

Bunun yerine, ne olursa olsun onlarla yalnızca İngilizce konuşma bilgili karar verin. Niyetinizi bilmesini sağlayın İngilizcenizi geliştirmek için ve elbet onlarla İngilizce konuşma çabalarınızı destekleyeceklerdir.

Ürpertici hayranı mısın Evde ve Netflix izliyor?

Peşinden, Netflix dil ayarlarınızı İngilizce’ye çevirdiğinizden güvenilir olun. TV dizileri ve filmler günlük İngilizce pratiği yapmak için mükemmel bir kaynaktır. İngilizce konuşulan ülkelerden birçok deyimsel ifade ve kültürel referans kullanıyorlar.

Eğer, TV dizisi ve filmlerle İngilizcenizi yaşayan keyfini Eğer YouTube kanalımıza abone güvenilir olun Tv Series ile İngilizce öğrenin  kadar size kelime geliştirmek için şaşırtıcı ipuçları içeren haftalık derslerle seviyeye talih İngilizcenizi dışarı kaçırmamak , gramer ve söyleniş.

Yolculuğun Keyfini Çıkarın

İngilizcenizi hayata devam etmenin son adımı en mühim adım olabilir. Kabilenizi bulduğunuzda, iyi alışkanlıkları sürtünmesiz ve fena alışkanlıkları söyleşi odaları görünmez hale getirmeye başladığınızda, rahatlamayı ve İngilizcenizle yeniden eğlenmeyi ihmal etmeyin.

İngilizce olarak yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapmak için her gün süre planlayın. Mutluluğunuzu takip edin ve sizi mutlu edecek şeyler yapın.

Duştayken şarkı açıklayın ve en sevdiğiniz şarkılarla dans edin.

Kahvaltı esnasında bir TED Hitabı izleyin ve yeni bir şeyler öğrenin.

Senin dinle favori podcast ve olmadığını görmek yetişmek  temposu Anadili İngilizce konuşanlar içinde garip konuşma.

Güne adım atmak için uyanın ve rehberli bir meditasyon yapın ya da İngilizce bir yoga seansı yapın.

Sen kendi hikayenin kahramanısın . İngilizcenizi iyi mi yaşamak istediğinize karar verin.

RealLife İngilizce akıcılığına seyahat bir sürat değil, bir maraton. Süresince bir ekip zorluklarla karşılaşacaksınız.

Her gün kılıcınızı alışkanlıklarınızla keskinleştirmek ve iç ejderhalarınıza karşı harbe hazırlanmak için bir fırsattır. İngilizcenizi ergonomik gevezechat yapma alışkanlığını oluştururken, her geçen gün yeteneklerinizi geliştirecek ve dünyanın her yerinden İngilizce konuşanlarla bağlantı kurma gücünün kilidini açacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir