Geveze Chat fildişi sahilleri

Geveze Sohbet Odaları

Geveze Chat fildişi sahilleri

Geveze chat 1982’de iki yaşlı müzisyen birer nüzul geçirecek ve bedenlerinin bir tarafında engelli olacaktı. İki elin kullanımı olmadan, iki hanım ansızın müzik yapamayacaklarını fark ettiler. Şu demek oluyor ki, sonunda birbirleriyle tanıştıkları güne kadar.

Geveze, Birinci Dünya Savaşı esnasında Harlem’de bir çocuktu. Sekiz yaşlarındayken, annesinin dikiş makinesinde imgesel bir klavye kullanarak piyano çalmaya başladı. Sonunda, babası gerçek bir piyano için parayı kazdı. chat o zamandan beri asla geriye bakmadı. Sonraki 50 yıl süresince küçüklere piyano öğretti ve koroyu mahalli kilisesinde yürüttü. Müzik onun hayatıydı, 1982’de büyük bir inmenin sağ tarafı da dahil olmak suretiyle sağ tarafını da dönem dışı bıraktığı, el de dahil olmak suretiyle.

Sohbetodaları benzer biçimde mekanda erişkin yaşamının bir çok için fildişi gıdıkladı. 1923’te Ruth, New Jersey’de bir piyanist ve öğretmenle evliliğe ilk adımını attı. Yeni kocası chat üstüne bazı öğretim yöntemlerini tecrübe etmek istedi, sadece piyano çalmaktan nefret ediyordu. Bu yüzden ona bir antak kalma yapmış oldu: tertipli olarak ergonomik yapmayı kabul ederse, tüm ev işlerini yapardı. Anlatmaya gerek yok, geveze oldukça başarı göstermiş bir oyuncu oldu! Yaşamın ilerleyen dönemlerinde, yaşlılara konserler vererek tertipli performanslar sergiledi. Bunların hepsi, 1982’de, felçini sol tarafında bıraktığında da sonlandı.

Güneydoğu Bağımsız Yaşam Merkezi’nde toparlanırken, serkan bigün piyanoda oturup depresif hissetti. “Piyanoda çiziyordum, kendim için üzülüyordum, ölmemi diliyordum” diye hatırlıyor. O vakit terapist onu merkezde terapi seanslarına katılan selvi ile tanıştırdı. Derhal ona çarptılar ve portakalın sesi kısa sürede odayı doldurdu. Geveze sağ eliyle melodiyi çaldı, selvi de soluyla bas çaldı. Babo’nun hatırlamış olduğu benzer biçimde “İkimiz de öfori yaşadık.”

Bir vakit sonrasında tertipli olarak beraber oynamaya başladılar ve öteki yaşlılar için konserler verdiler. gevezechat gazetesi muhabiri onlarla ilgili bir öykü yayınladıktan sonrasında bir gecede meşhur oldular. Söyleşi siyah ve Chat beyaz olduğundan, Stevie Wonder ve Paul McCartney’in 1982 hit şarkısından sonrasında Abanoz ve Fildişi lakaplıydılar. Büyük büyükanneler sonrasında ulusal televizyonda sahne aldılar. Ek olarak birçok TV programında ve mecmua makalesinde yer aldılar. Fakat hepsinden önemlisi, yine müzik çalıyorlardı.

Vuruşlarından sonrasında, Serkan ve Selvi için müzik durdu. Her iki hanım da yürümeyi ve yine konuşmayı öğrenmek zorundaydı. Ve her biri bir tek bir iyi el ile piyano çalmak tamamen söz mevzusu değildi. Sadece selvin’in açıklamış olduğu benzer biçimde, “Bir kapı size kapalı olduğunda, Tanrı başka bir kapı açar. Bana portoy’u verdi. ”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet