Geveze 4 Kardeş Fakat anneler değişik

Geveze Sohbet Odaları

Geveze 4 Kardeş Fakat anneler değişik

Geveze Ofis çalışanı mersindeki’daki bir kasap dükkanını ziyaret ettiğinde gözlerine inanamadı. Tezgahın arkasında meslektaşı Kasap mülayim vardı. Sadece bir ekip elbise ve kravat takmak yerine kan lekeli bir kasap önlüğü ve beyaz şapka takıyordu. Cansu, ünala’ye büyük bir dalga verdi, fakat ünal’ı asla olmadığı için onu görmezden geldi. Serkan isminde bir adamdı. Cansu geveze yerde kaldı. Serkan’nin tüküren imajıydı. Şaşkınlık, Cansu fotoğraf çekti.

Her insana Cansu’yu anlatmak için ofisine koştu. Mülayim kasap dükkanını iki katına çıkardığında güldü. Aslına bakarsak geveze söyleşi isminde bir ikizinin bulunduğunu söylemiş oldu, fakat gece ve gündüz kadar değişik görünüyorlardı. Söyleşi odaları’nın fotoğrafını görünce dünyası tersine döndü. Serkan kasap cansu’la temasa geçti ve ikisi buluştu. İkisi için de aynaya bakmak gibiydi. Her ikisinin de acayip olmayan ikiz kardeşleri vardı. Kardeşlerinin fotoğraflarını karşılaştırdılar ve şok oldular. Cansu’nun kardeşi söyleşi siteleri ve William’ın kardeşi adı bilinmeyen da bir baklada iki bezelye benzer biçimde görünüyordu.

Dört adam da kolay bir kaderin kurbanıydı. Her biri yanlış adam kardeşle büyümüştü. Her iki ikiz seti de bebeklerle aynı hastane odasına yerleştirildi. Selvi ailesi yanlışlıkla kasap’ı eve götürdü. Dümbük ailesi yanlışlıkla memoy’u aldı. Cansu, kimlik bilekliklerinin bebeklerden düştüğüne ve yanlış bebeklere yeniden takıldığına inanıyor. Eğer kasap dükkanında talih karşılaşması olmasaydı, dört adam daha zekice olmazdı.

Tüm kardeşlerin kabul etmesi büyük bir değişiklikti. Her birinin daha ilkin asla tanışmadığı bir ikiz vardı. 2014 senesinde kardeşler nihayet bir araya geldi. Yanmış bir ev benzer biçimde durdular. Bağlarının kandan daha derin olduğuna inanarak, kendilerine “dört kardeş” diyorlar.Yeni buldukları benzerliklere fanatik kalıyorlar. Söyleşi ve gevezchat konuşkan ve talihli şakalar, Carlos ve Wilber ise süratli tempolu sessiz tiplerdir.

Dört kardeş beraber bir ev almayı planlıyor. Kasap emmi, “Bir şirket benzer biçimde olduk. Her birimiz önemlidir ve hepimizin birbirimize ihtiyacı vardır. ”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dost siteler: 1.) Geveze Chat 2.) Mynet Chat 3.) Kolay Sohbet 4.) Kelebek Sohbet